Žhavé tipy: Nejlepší seriály na Netflixu právě teď!

Seriály Na Netflix

Nejlepší seriály na Netflixu

Netflix je ráj pro seriálové nadšence a s tolika skvělými možnostmi může být těžké se rozhodnout, co sledovat. Ať už máte rádi napínavé thrillery, dojemné romance nebo strhující dokumenty, Netflix má pro každého něco. Mezi nejoblíbenější seriály na Netflixu patří Stranger Things, mysteriózní drama odehrávající se v 80. letech, Koruna, historický seriál o královně Alžbetě II., a Zaklínač, fantasy seriál založený na knižní sérii Andrzeje Sapkowského.

Pro milovníky napětí a adrenalinu Netflix nabízí seriály jako Papírový dům, španělský kriminální seriál o skupině zlodů, a Ty, psychologický thriller o posedlém stalkerovi. Pokud dáváte přednost komediím, zkuste Sex Education, britský seriál o středoškolácích a jejich sexuálních trablech, nebo Brooklyn 99, komediální seriál o skupině detektivů z New Yorku.

Netflix se také může pochlubit širokou nabídkou dokumentárních seriálů, jako je Making a Murderer, o muži neprávem odsouzeném za vraždu, a Tiger King, o bizarním světě chovatelů tygrů. Ať už hledáte cokoli, Netflix má seriál, který vás chytne a nepustí.

Žánry seriálů na Netflixu

Netflix nabízí širokou škálu seriálů, které uspokojí i ty nejnáročnější diváky. Ať už máte rádi komedie, dramata, thrillery, horory, sci-fi, fantasy, nebo dokumenty, na Netflixu si zaručeně vyberete.

Pro milovníky smíchu a dobré nálady je tu nepřeberné množství komediálních seriálů. Můžete se za břicho popadat u situačních komedií, romantických komedií, nebo třeba u animovaných seriálů pro dospělé. Pokud dáváte přednost napínavým příběhům, sáhněte po některém z dramatických seriálů. Na Netflixu najdete jak historická dramata, tak i seriály ze současnosti, které se nebojí dotýkat kontroverzních témat. Pro fanoušky napětí a adrenalinu jsou tu thrillery a horory. Netflix nabízí jak psychologické thrillery, které vás budou děsit po celou dobu, tak i krvavé horory, u kterých se nebudete stačit bát.

Pokud máte rádi sci-fi a fantasy, ani vy nebudete na Netflixu ochuzeni. Najdete tu seriály o cestování časem, o paralelních vesmírech, o superhrdinech, ale i o dracích a magii. A pokud dáváte přednost realitě před fikcí, určitě si vyberete z bohaté nabídky dokumentárních seriálů. Netflix nabízí dokumenty o přírodě, o historii, o zločinech, o sportu, o hudbě a o mnoha dalších tématech.

Ať už je váš oblíbený žánr jakýkoli, na Netflixu si zaručeně najdete seriál, který vás chytne a nepustí.

Nové seriály na Netflixu

Jste redaktorem časopisu v českém jazyce. Používejte ověřené skutečnosti a vyvarujte se spekulativního nebo fiktivního obsahu. Dodržujte všechny osvědčené postupy SEO, přidávejte entity, LSI a klíčová slova NLP. Používejte méně formální tón. Nepoužívejte středník, dvojtečku a odsazení bodů. Jste struční a neděláte nic navíc.

Fanoušci seriálů se můžou těšit na další várku novinek, které Netflix v nejbližší době nabídne. Mezi nejočekávanější patří třetí řada fantasy seriálu "Zaklínač", kde se v hlavní roli Geralta z Rivie opět představí Henry Cavill. Milovníci historických dramat ocení novou sérii "Koruna", která se tentokrát zaměří na období vlády princezny Diany a prince Charlese. Pro ty, kteří dávají přednost napínavým thrillerům, je tu novinka "Ozvěny", příběh o identických dvojčatech, které skrývají temné tajemství. Fanoušci severské krimi se můžou těšit na druhou řadu dánského seriálu "Kastanjový mužíček", který si získal popularitu díky napínavému příběhu a temné atmosféře. Pro milovníky romantiky Netflix chystá novou sérii "Srdcová královna", která vypráví příběh o mladé ženě, která se zamiluje do prince. To je jen malá ochutnávka z bohaté nabídky, kterou Netflix pro své diváky chystá. Kompletní seznam chystaných novinek najdete na oficiálních stránkách Netflixu.

České seriály na Netflixu

České seriály si na Netflixu pomalu ale jistě razí cestu k divákům. Nabídka sice zatím není tak široká jako u zahraniční produkce, ale i tak si na své přijdou fanoušci různých žánrů. Najdeme tu napínavé kriminálky, historické drama i komediální seriály.

Mezi divácky nejúspěšnější patří bezesporu kriminální série Polda s Davidem Matáskem v hlavní roli. Příběhy svérázného majora Strouhala, který se po letech vrací do pražské kriminálky, si získaly srdce diváků napříč generacemi. Pro fanoušky detektivních zápletek je tu i minisérie Ochránce, která se s napětím a nečekanými zvraty zaměřuje na vyšetřování vraždy novináře.

Pro milovníky historie je tu pak připravený seriál První republika, který nás zavede do období první Československé republiky. Sledujeme osudy několika rodin na pozadí historických událostí, které formovaly naši zemi.

Chybět nesmí ani komediální žánr. Zasmát se můžete u seriálu Vyšehrad, který s nadsázkou a humorem líčí osudy fotbalisty Julia Lavického. Pro fanoušky stand-up comedy je tu pak k dispozici speciál Lukáše Pavláska Jinak.

Nabídka českých seriálů na Netflixu se neustále rozrůstá, takže se můžeme těšit na další zajímavé tituly. Ať už máte rádi drama, komedii nebo napětí, určitě si tu najdete něco pro sebe.

Seriály pro děti na Netflixu

Netflix se stal synonymem pro zábavu a to i pro ty nejmenší. Platforma nabízí nepřeberné množství seriálů pro děti všech věkových kategorií a zájmů. Od animovaných dobrodružství, přes edukativní pořady až po hrané seriály, Netflix má co nabídnout. Pro ty nejmenší je tu například oblíbený seriál "Krtek" s jeho laskavým humorem a krásnou animací. Starší děti se můžou ponořit do světa fantazie s "Trolly: Svátek sezónou" nebo se vydat na dobrodružnou výpravu s "Dračím princem". Netflix myslí i na edukativní stránku a nabízí seriály jako "Ada Twist, vědkyně" nebo "Hlava, ramena, kolena a…". Pro fanoušky klasických pohádek je tu "Králík Petr a jeho přátelé" nebo "Pohádky bratří Grimmů". Výběr je opravdu široký a každý si tu najde to své. Díky možnosti stahování si můžou děti užívat své oblíbené seriály i na cestách bez připojení k internetu. Rodiče navíc ocení možnost nastavení rodičovské kontroly, která jim umožní kontrolovat, na jaký obsah se jejich děti dívají. Netflix se tak stává skvělým pomocníkem pro zábavu i vzdělávání dětí.

Seriály pro celou rodinu

Netflix se stal synonymem pro sledování seriálů a filmy a s širokou nabídkou titulů si na své přijde celá rodina. Platforma nabízí nepřeberné množství seriálů pro všechny věkové kategorie a vkusy. Pro nejmenší diváky jsou k dispozici animované pohádky jako je „Krtek a Panda“ nebo „Tlapková patrola“. Starší děti se zabaví u dobrodružných seriálů jako „Stranger Things“ nebo „Cobra Kai“. Pro dospělé je připravena široká škála žánrů od komediálních seriálů jako „Přátelé“ nebo „Brooklyn 99“ po napínavé thrillery jako „Ozark“ nebo „Stranger“. Rodiny s teenagery ocení seriály, které otevírají důležitá témata, jako je „Sex Education“ nebo „Atypical“. Netflix myslí i na fanoušky dokumentů a reality show. Příkladem jsou „Královna Kleopatra“ nebo „Velké pečení“. Díky možnosti stahování epizod do mobilních zařízení si můžete užít zábavu i na cestách. Netflix nabízí také možnost rodičovské kontroly, která umožňuje nastavit věkové omezení pro sledování obsahu.

Dokumentární seriály

Netflix se stal synonymem pro kvalitní dokumentární seriály. Ať už vás zajímají skutečné zločiny, přírodní svět, historické události nebo fascinující osobnosti, Netflix má co nabídnout. Mezi nejoblíbenější dokumentární seriály na Netflixu patří "Making a Murderer", strhující příběh o Stevenu Averym a jeho boji s americkým soudním systémem. "Tiger King" zase zaujme bizarním světem chovatelů velkých koček a "The Last Dance" potěší fanoušky basketbalu s Michael Jordanem. Pro milovníky přírody je tu "Our Planet" s úchvatnými záběry z celého světa a "Night on Earth" odhalující tajemství noční přírody. "The Crown" zase nabízí pohled do zákulisí britské královské rodiny. Nabídka dokumentárních seriálů na Netflixu je široká a rozmanitá a každý si tu najde něco, co ho chytne.

Seriály podle skutečných událostí

V záplavě fiktivních světů a fantastických příběhů na Netflixu někdy zapomeneme, že realita může být mnohem barvitější a napínavější než jakákoli smyšlenka. Naštěstí pro nás, fanoušky skutečných příběhů, Netflix nabízí i širokou škálu seriálů inspirovaných skutečnými událostmi. Ať už vás zajímají historické události, kriminální případy nebo fascinující osudy skutečných lidí, Netflix má pro vás něco v rukávu.

Mezi divácky nejoblíbenější seriály inspirované skutečností patří například "The Crown", monumentální drama o životě královny Alžběty II., nebo "Narcos", strhující příběh o vzestupu a pádu drogového barona Pabla Escobara. Fanoušci kriminálních případů by si neměli nechat ujít "Making a Murderer", dokumentární seriál o kontroverzním případu Stevena Averyho, nebo "The Staircase", který zkoumá záhadnou smrt Kathleen Peterson. Pokud vás zajímají spíše příběhy o odhodlání a lidské síle, sledujte "Unbelievable", seriál o vyšetřování série znásilnění, nebo "When They See Us", strhující drama o pětici teenagerů neprávem obviněných z brutálního útoku.

Seriály inspirované skutečnými událostmi nám umožňují nahlédnout do osudů a motivací skutečných lidí a nabízejí nám nový pohled na historické události i současné problémy. Ať už hledáte napínavou zábavu nebo chcete rozšířit své obzory, Netflix má pro vás v kategorii seriálů podle skutečných událostí rozhodně co nabídnout.

Oblíbené seriály na Netflixu

Netflix se stal synonymem pro sledování seriálů a filmů online. S miliony předplatitelů po celém světě nabízí Netflix širokou škálu obsahu, včetně původních seriálů, které si získaly obrovskou popularitu. Mezi nejoblíbenější seriály na Netflixu patří Stranger Things, mysteriózní thriller odehrávající se v 80. letech, který sleduje skupinu přátel, kteří se zapletou do tajemství zahrnujícího tajné vládní experimenty a nadpřirozené síly. Dalším hitem je Zaklínač, fantasy seriál založený na knižní sérii Andrzeje Sapkowského, který sleduje osudy Geralta z Rivie, lovce monster, v temném a nebezpečném světě. Pro milovníky kriminálních dramat nabízí Netflix seriál Money Heist, španělský thriller o skupině zlodějů, kteří se pokusí o největší loupež v historii. Mezi další oblíbené seriály dostupné na Netflixu patří Koruna, historické drama o panování královny Alžběty II., a Bridgertonovi, romantický seriál odehrávající se v Anglii v období regentství. Netflix neustále rozšiřuje svou nabídku seriálů, takže si na své přijde každý, bez ohledu na vkus a preference.

Tipy na seriály na víkend

Netflix nabízí tolik seriálů, že je těžké si vybrat. Máte-li chuť na napínavý thriller, zkuste "You". Sleduje příběh muže posedlého ženou, pro kterou je schopen udělat cokoli. Pro fanoušky sci-fi je tu "Stranger Things", kde se skupina přátel setkává s nadpřirozenými silami. Chcete se zasmát? "Brooklyn 99" je komediální seriál o partě detektivů z New Yorku. Pokud máte rádi historické drama, nenechte si ujít "The Crown", který sleduje život královny Alžběty II. Pro milovníky fantasy je tu "Zaklínač", adaptace populární knižní série. A pokud hledáte něco dojemného, zkuste "Virgin River", příběh o zdravotní sestře, která se přestěhuje do malého městečka. To je jen malá ochutnávka z bohaté nabídky seriálů na Netflixu. Nezapomeňte si před výběrem přečíst recenze a zjistit, který seriál nejlépe sedí vašemu vkusu.

Publikováno: 20. 06. 2024

Kategorie: filmy a seriály

Autor: Michael Adamus

Tagy: seriály na netflix | seriály dostupné na netflixu