Avast Premium Security nabízí něco navíc

Klávesnice se zámkem symbolizující ochranu Avast Premium Security.

Avast Premium Security je bezpečnostní aplikace, která by neměla chybět ve Vaší výpočetní technice stejně, jako třeba Microsoft Word. Jde o antivirové a antimalwarové řešení obsahující mnohé navíc oproti bezplatné verzi. Jak už prozrazuje název produktu, jejím strůjce je společnost Avast Software s.r.o.

  • Česká národní společnost
  • Založená v roce 1988
  • Zakladatelé Baudiš a Kučera

Tento praktický antivir Vás primárně ochrání před nebezpečím zvenčí, a to v podobě internetových hrozeb, včetně těch offline. Aplikace je dostupná minimálně ve 45 jazycích, takže ji lze považovat za software světového formátu.

Aplikace Avast Premium Security pod drobnohledem

Možná si říkáte, proč využívat právě verzi Premium, když existuje varianta Free? Avast Premium Security je ucelený balíček ochranných služeb s nadstandardním zabezpečením, k němuž se v rámci bezplatné verze jednoduše nedostanete. Kromě všech funkcí Avast Free Antivirus se Vám dostane i štítu citlivých dat, ochránce e-mailů, sandboxu, ochrany hesel a dalších vymožeností.

PředmětHodnota
První uvedení na trh1988
PlatformyPC a mobilní telefony
Počet uživatelů od roku 2015230 milionů
EdiceInternet Security a Premium Security
Doplňující informace související s produkty společnosti Avast.

Vedle zmiňovaného nadstandardu získáte u Avast Premium Security také pokročilejší a vyspělejší firewall. Dále je to štít vzdáleného přístupu, štít webové kamery a služba zvaná Ověřené weby.

Antivirová ochrana v praxi

S bezpečnostní aplikací tohoto typu pro Vás budou nákupy na internetu mnohem bezpečnější než doposud. Blokování virů se mimo jiné pojí s vyhledáváním slabin ve Vaší domácí nebo firemní wi-fi síti. Pokud potřebujete spustit podezřelou aplikaci, díky sandboxu to bude možné, a hlavně bezpečné.

Prémiová verze antivirové ochrany je skvělou obranou proti hackerům. Spolehlivě dokáže zablokovat nejrůznější ransomware, phishingové útoky a spam. Díky pravidelným aktualizacím máte svá data neustále v bezpečí. Avast Premium Security si můžete pořídit nejenom jako jednu licenci. Existujte také verze Multi-Device, jíž nainstalujete až na deset odlišných zařízení.

Napsat komentář

Exit mobile version