Indiana Jones a nástroj osudu

Prostředí, ve kterém se rád pohybuje Indiana Jones.

Indiana Jones je nebojácným dobrodruhem, který nás na filmovém plátně baví spoustu let. Podobných pokračování se dočkal také film Mission: Impossible Odplata. U Jonese jde o pátý film přenesený do roku 1969. Stará doba a neustálé soupeření dvou největších velmocí světa o to, kdo se první podívá do vesmíru.

  • Premiéra 30. června 2023
  • Rozpočet 295 milionů amerických dolarů
  • Produkční společnost Lucasfilm

Dobrodružství a nekonečná akce v podání slavného Harrisona Forda. Přesně na to se můžete těšit. Věhlasný archeolog si opět nenechá líbit některé věci a pustí se do boje s těmi špatnými.

Omlazení Harrisona Forda

Film Indiana Jones a nástroj osudu je zajímavý v tom, že v rámci samotné tvorby se použily moderní technologie. Údajně mělo dojít k drobnému omlazení hlavního hrdiny. Režisérem tohoto velkofilmu není nikdo jiný než James Mangold. Steven Spielberg se tentokrát nepostavil za kameru, ale na filmu pracoval jako producent. A kdo další si ve filmu zahrál?

Postava Herecké obsazení
HelenaPhoebe Waller-Bridge
Jürgen VollerMads Mikkelsen
KlaberBoyd Holbrook
SallahJohn Rhys-Davies
Víte, jaké je herecké obrazení v dalším pokračování Indiana Jonese?

Zapomínat bychom neměli ani na postavu Renalda, kterého si zahrál slavný Antonio Banderas. Těšit se můžete na více jak 140 minut jedinečné akce, zábavy, napětí a pověstného dobrodružství.

Detaily z filmu Indiana Jones

Indiana Jones a nástroj osudu je v některých zemích překládán jako „disk osudu“ a „volání osudu“. Každý asi správně tuší, že zápornou roli zde sehrává Jürgen Voller, který jako bývalý nacista má pomoci NASA v programu přistání na Měsíci. Jeho úmysly však nejsou dobré, o čemž je přesvědčen Indiana Jones. Indy se ho pokusí zastavit a tím pádem Vám připraví pořádnou porci filmové podívané.

Zaznít by měla i zmínka o absenci George Lucase. Ten byl součástí jednoho z dílů v roce 2008. Jedna z nejdelších sérií o Jonesovi je zajímavá také v tom, že se v ní sám Indy při natáčení zranil. Vše ale nakonec dobře dopadlo. Tak neváhejte, pohodlně se usaďte a užívejte si comeback Indiana Jonese.

Napsat komentář