Justin Bieber je kanadský pop a R&B zpěvák

Justin Bieber na jednom ze svých koncertů.

Justin Bieber je další z těch, kteří se právoplatně umísťují na předních příčkách hudebních žebříků. Podobně, jako třeba Adriana Grande. Mladík tíhnoucí k hudbě od útlého věku. Díky vrozenému talentu se sám naučil hrát na trubku, bicí, kytaru a klavír.

  • Datum narození 1. března 1994
  • Místo narození Ontario
  • Žánr pop a R&B

Celé zpěvákovo jméno zní Justin Drew Bieber. Pojí se s ním velice rychlý start hudební kariéry, což zapříčinila videa, která publikoval na YouTube. Jeho velkou a silnou základnou se hned od začátku staly především mladistvé fanynky.

První pěvecká soutěž ve 12 letech

Justin Bieber své nadání prosazoval už od útlého věku. Své první pěvecké soutěže Stratford Idol se zúčastnil ve věku dvanácti let. Následně začal nahrávat hudební cover verze na internet, kde si ho všimli slavní umělci. Později přišel první manažer, kontakt s ostatními zpěváky a strmý nárůst profesní kariéry na sebe nenechal moc dlouho čekat.

Justin Bieber pod drobnohledem

Zpěvák jako takový na sebe upoutal pozornost nejenom hudebním projevem, ale také vystupováním. Na mnohých akcích předvedl své nekontrolovatelné chování, které dokonce získalo pojmenování. Bieberova horečka, během níž šly emoce nezastavitelně ven. Pokud se o úspěších zpěváka chcete dozvědět více informací, začtěte se do následujících otázek a odpovědí.

Jaká vydal Justin Bieber studiová alba?

Je to My World 2.0, Under the Mistletoe, Believe, Purpose a Changes.

Jaká vznikla kompilační alba pod taktovkou tohoto zpěváka?

Jsou to alba My Worlds: The Collection, Journals a The Best.

Pyšní se Bieber nějakými remixovanými alby?

Ano, za zmínku stojí My Worlds: Acoustic, Never Say Never: The Remixes a Believe Acoustic.

Jaké singly se řadí k těm slavnějším?

Jmenovat lze například singl One Time, Pray, Boyfriend, All That Matters, Roller Coaster, I Don’t Care, Stuck with U a Ghost.

Zahrál si Justin Bieber také ve filmu?

Ano, objevil se v mnoha televizních pořadech a zahrál ve filmech jakými jsou Justin Bieber’s Believe, Behaving Badly, Bodyguards: Secret Lives from the Watchtower a jiných.

Napsat komentář

Exit mobile version