Mission: Impossible Odplata – První část

Mission: Impossible Odplata symbolicky natočený na starém záznamovém zařízení.

Mission: Impossible Odplata je další z filmových novinek, která se divákům představila v polovině roku 2023. Pokračování legendárního akčního snímku, v němž svou hlavní roli ztvárňuje slavný herec Tom Cruise. Úspěch každého dalšího velkofilmu lze přirovnat k filmovému titulu John Wick: Kapitola 4.

  • Akční
  • Dobrodružný
  • Thriller

Přečtěte si něco více o tomto americkém akčním filmu, který se chvíli po svém uvedení v kinech stal opět akční legendou a úspěšným pokračovatelem předchozích dílů. Natáčení odstartovalo v roce 2000 a kvůli pandemii kovid se přerušilo. Nyní nabylo svého konce.

Vše podstatné o velkofilmu

Ethana Hunta ztvárněného Tomem Cruisem asi není třeba zdlouhavě představovat. Jeho tým IMF stále bojuje s nejrůznějším zlem. V tomto případě je to umělá inteligence označovaná jako Entita. Tajnou zbraň nesmí dostat do rukou nikdo nepovolaný, jinak hrozí lidstvu zkáza. Mission: Impossible Odplata začíná a je nejvyšší čas jednat.

PředmětHodnota
Premiéra v USA12. července 2023
DílSedmé pokračování
Premiéra v Česku13. července 2023
Rozpočet290 milionů dolarů
Víte, kdy se tento kasovní trhák dočkal svých premiér?

Aby děj nebyl příliš jednotvárný, na pozadí se vždy odehrává něco nečekaného. V tomto případě je tu někdo z dávné minulosti, kdo může ohrozit Ethana Hunta skrze jeho největší slabiny.

Mission: Impossible Odplata – Ostatní informace

Velkofilm Mission: Impossible Odplata – První část do značné míry naznačuje, že se můžeme těšit na další pokračování. A to se skutečně potvrdilo. Současný díl se mimo jiné natáčel v mnoha zemích světa. Typickým příkladem jsou Spojené arabské emiráty, Norsko a Spojené království. Výjimkou nejsou ani slavné scény z Itálie.

Nenechte si ujít tento kultovní trhák a těšte se na slavné herecké obsazení. Dokazuje to Hayley Atwellová, Ving Rhames, Simon Pegg, Rebecca Fergusonová a mnozí další. Krásný filmový zážitek se navíc pojí i s vynikající hudbou, o kterou se postaral skladatel Lorne Balfe. Volné pokračování předchozího filmu Fallout na Vás už netrpělivě čeká.

Napsat komentář

Exit mobile version