Software ESET slouží pro zvýšení bezpečnosti

Zaheslovaná data, před nimiž Vás ochrání software ESET.

Software ESET plní ve Vaší výpočetní technice trochu jinou úlohu než třeba takový Microsoft Office. Slouží k ochraně a ke zvýšení kybernetické bezpečnosti. Doplněk vhodný nejenom pro výpočetní techniku, ale v upravené verzi také pro mobilní zařízení. V rámci tohoto softwaru se můžete setkat hned s několika variantami.

  • ESET Cyber Security Pro
  • ESET Internet Security
  • ESET Family Security Pack
  • ESET NOD32 Antivirus

Jak můžete vidět, není to jen klasický antivirový program, který Vás ochrání před viry. Jsou tu i další nástroje, s nimiž získáte pocit bezpečí především v prostředí internetu. Kapitolou samou o sobě jsou pak speciální rodinné edice.

ESET je velikán svého druhu

Každý asi správně tuší, že software ESET je dílem stejnojmenné slovenské společnosti Eset spol. s r.o. Ta vznikla v roce 1992 a u vývoje prvního antiviru stáli Peter Paško a Miroslav Trnka. Z běžného antivirového programu se vyklubal celek, který poskytuje zabezpečení výpočetní techniky na mnoha úrovních. Bezpečnostní software této společnosti se postupem času rozšířil do více jak dvou stovek zemí po celém světě.

Poznejte software ESET do detailu

K rozvoji tohoto softwaru přispěl nejenom tým zkušených odborníků, ale možná i základní hodnoty firmy. Mezi ně patří vášeň, spolehlivost, odvaha a čest. Pokud chcete software ESET poznat podrobněji, začtěte se do níže uvedených otázek a odpovědí.

Jaká je platební politika společnosti?

Vzhledem k tomu, že vznikají stále nová zabezpečení a aktualizace je logické, že za tento antivir budete platit pravidelný roční poplatek.

V čem spočívá zabezpečení varianty Family Security Pack?

Získáte například monitorování domácí sítě, ochráníte své soukromí na internetu a výjimkou není ani bezpečné internetové nakupování a bankovnictví.

Pro kolik zařízení se používá verze Family Security Pack?

Až pro šest různých zařízení.

Před čím dalším chrání software ESET?

Využít lze ochranu před krádeží dat, ransomwarem a zneužitím webové kamery.

Má tento software vliv na výkon počítače?

Tato kompletní ochrana nezpomaluje výpočetní techniku.

Napsat komentář

Exit mobile version