Získejte formu s těmito nejlepšími aplikacemi na cvičení zdarma!

Nejlepší Aplikace Na Cvičení Zdarma

Nike Training Club: Tréninky od profíků

Nike Training Club je perfektní volbou pro ty, co hledají komplexní tréninky zdarma. Aplikace nabízí širokou škálu cvičebních programů navržených profesionálními trenéry Nike, včetně těch, kteří trénují hvězdy jako Cristiano Ronaldo nebo Serena Williams.

Najdete zde cvičení zaměřená na sílu, kardio, jógu a mnoho dalšího. Videa jsou ve vysoké kvalitě a trenéři vás provedou každým krokem, takže se nemusíte bát, že byste cviky prováděli špatně.

Velkou výhodou je možnost filtrování tréninků podle vaší úrovně, dostupného vybavení a času, který chcete cvičení věnovat. Aplikace také sleduje váš progres a motivuje vás k lepším výsledkům.

Ačkoliv je Nike Training Club zdarma, nabízí i prémiové funkce s předplatným. Ty zahrnují personalizované tréninkové plány, výživové tipy a další. I bez placené verze ale získáte přístup k obrovskému množství kvalitního obsahu, který vám pomůže dostat se do formy.

Adidas Training by Runtastic: Běhání a další sporty

Adidas Training by Runtastic: Běhání a další sporty už není jen název aplikace, ale pro mnoho sportovců doslova životní styl. Ať už patříte mezi ostřílené maratonce, nebo teprve sbíráte odvahu na první výběh, tahle aplikace vám má co nabídnout. A co je nejlepší? Základní verze je zcela zdarma!

V záplavě nejrůznějších fitness aplikací se Adidas Training by Runtastic vymyká svou komplexností. Nejde jen o počítání kilometrů a kalorií. Aplikace nabízí personalizované tréninkové plány, ať už se chcete zaměřit na běh, posilování, jógu nebo třeba kardio. Propojení s GPS vám umožní sledovat vaše pokroky na mapě a sdílet je s přáteli. A motivace? Tu vám dodají nejrůznější výzvy a možnost soutěžit s ostatními uživateli.

Pokud hledáte aplikaci, která vás nakopne k pohybu a pomůže vám dosáhnout vašich fitness cílů, Adidas Training by Runtastic je skvělou volbou. Ať už se řadíte mezi začátečníky, nebo pokročilé sportovce, s touhle aplikací budete mít vždy po ruce šikovného pomocníka.

7 Minute Workout: Rychlé a efektivní cvičení

V dnešní uspěchané době se může zdát nemožné najít si čas na cvičení. Naštěstí existuje řešení: 7minutový trénink. Tento vysoce intenzivní intervalový trénink (HIIT) vám pomůže spálit kalorie a zlepšit kondici za pouhých 7 minut. A co je nejlepší? Nepotřebujete žádné speciální vybavení, stačí vám váha vlastního těla a pár metrů čtverečních prostoru.

Existuje mnoho aplikací, které vám s 7minutovým tréninkem pomohou. Mezi nejlepší aplikace na cvičení zdarma patří například:

Nike Training Club

7 Minute Workout - 7M Workout

J&J Official 7 Minute Workout

Tyto aplikace vám poskytnou podrobné instrukce, časovač a často i motivační hudbu. Navíc si můžete vybrat z různých variant tréninku podle vaší kondice a cílů.

Nečekejte a pusťte se do cvičení ještě dnes! Stačí vám 7 minut a nejlepší aplikace na cvičení zdarma vám pomohou dosáhnout vašich fitness cílů.

FitOn: Široká škála cvičení zdarma

FitOn je skvělá volba, pokud hledáte aplikaci s širokou škálou cvičení zdarma. Ať už jste začátečník nebo zkušený sportovec, FitOn má co nabídnout. Najdete zde videa s cvičením jógy, pilates, HIIT, silového tréninku a mnoha dalších. Mnoho cvičení nevyžaduje žádné vybavení, takže můžete cvičit kdekoli a kdykoli.

Aplikace se může pochlubit působivou knihovnou s více než 1000 cvičeními vedenými profesionálními trenéry. Mezi ně patří i známé tváře jako Cassey Ho (Blogilates) a Julianne Hough. Kromě videí nabízí FitOn i personalizované tréninkové plány a možnost sledovat váš pokrok.

I když je FitOn zdarma, nabízí i prémiovou verzi s dalšími funkcemi, jako jsou recepty, meditace a možnost stahovat videa pro offline sledování. Nicméně i bezplatná verze poskytuje dostatek obsahu pro kvalitní a rozmanité cvičení.

Yoga for Beginners: Jóga pro začátečníky

V dnešní době, kdy je svět fitness aplikací tak bohatý, může být těžké se zorientovat a najít tu pravou pro cvičení jógy, a to i pro začátečníky. Naštěstí existuje spousta skvělých aplikací na cvičení zdarma, které vám pomohou začít s jógou z pohodlí domova. Tyto aplikace nabízejí širokou škálu lekcí jógy pro všechny úrovně, od úplných začátečníků až po pokročilé jogíny.

Mnoho aplikací na cvičení zdarma nabízí i lekce jógy s instrukcemi krok za krokem, takže se nemusíte bát, že byste něco nezvládli. Navíc si můžete vybrat lekce podle délky, obtížnosti nebo zaměření, ať už hledáte ranní protažení, večerní relaxaci nebo posílení celého těla.

Mezi nejlepší aplikace na cvičení zdarma s lekcemi jógy patří například Down Dog, která generuje nové sekvence pozic, takže se lekce neopakují, nebo Yoga for Beginners, která nabízí jednoduché a srozumitelné instrukce pro úplné začátečníky. Pro ty, kteří hledají komplexnější aplikaci na cvičení, je tu Nike Training Club s širokou škálou lekcí jógy a dalších cvičení.

Ať už si vyberete jakoukoli aplikaci, nezapomeňte, že nejdůležitější je naslouchat svému tělu a cvičit s radostí. Jóga by vám měla přinášet radost a uvolnění, ne bolest a frustraci.

BetterMe: Cvičení a výživové rady

BetterMe je komplexní aplikace, která nabízí personalizované cvičení a výživové rady. Zahrnuje širokou škálu cvičení, od HIIT a jógy po silový trénink, a poskytuje přizpůsobené tréninkové plány na základě vašich cílů a úrovně kondice. Aplikace také nabízí knihovnu zdravých receptů a možnost sledovat příjem kalorií.

I když BetterMe není zcela zdarma, nabízí bezplatnou verzi s omezeným počtem cvičení a funkcí. Pro přístup k prémiovým funkcím, jako jsou personalizované tréninkové plány a neomezené recepty, je nutné předplatné.

Ať už jste začátečník nebo zkušený sportovec, BetterMe vám může pomoci dosáhnout vašich fitness cílů. Aplikace je k dispozici v češtině a nabízí podporu od certifikovaných trenérů.

Freeletics: Intenzivní tréninky s vlastní vahou

Freeletics je perfektní volbou pro ty, kteří hledají flexibilní a efektivní způsob, jak se dostat do formy bez nutnosti chodit do posilovny. Aplikace nabízí širokou škálu vysoce intenzivních tréninků s vlastní vahou, které procvičí celé tělo. Ať už jsi začátečník nebo zkušený sportovec, Freeletics má pro tebe program na míru. Můžeš si vybrat z krátkých, ale náročných workoutů, nebo se pustit do komplexnějších tréninkových plánů.

Aplikace se pyšní personalizovaným přístupem. Na základě tvých cílů, fyzické kondice a dostupného vybavení ti Freeletics sestaví individuální tréninkový plán. Během cvičení tě provedou detailní video instrukce a motivační rady od profesionálních trenérů. Navíc máš možnost sledovat svůj progres, porovnávat výsledky a sdílet je s přáteli.

Freeletics je skvělou alternativou k drahým fitness centrům a komplikovaným cvičebním pomůckám. Stačí ti chytrý telefon a trocha motivace. Díky offline režimu můžeš cvičit kdekoli a kdykoli se ti to hodí.

Sworkit: Cvičení přizpůsobené vašemu času

Sworkit je skvělou volbou mezi aplikacemi na cvičení zdarma, pokud hledáte flexibilní a přizpůsobitelné tréninky. Sworkit vám umožňuje vybrat si délku tréninku od 5 do 60 minut a zaměřit se na různé partie těla, jako jsou břicho, nohy, záda nebo celé tělo. Aplikace nabízí širokou škálu cviků s videoukázkami a hlasovým doprovodem, takže je vhodná i pro začátečníky. Sworkit také sleduje váš pokrok a motivuje vás k dosažení vašich fitness cílů.

Ačkoliv je Sworkit k dispozici zdarma, placená verze nabízí pokročilejší funkce, jako jsou personalizované tréninkové plány, možnost vytvářet si vlastní cvičení a přístup k většímu množství cviků. I bez placené verze je Sworkit skvělou volbou pro ty, kteří hledají flexibilní a efektivní způsob, jak cvičit doma nebo na cestách.

Pokud hledáte další skvělé aplikace na cvičení zdarma, zkuste prozkoumat Nike Training Club s tréninky od profesionálních trenérů Nike nebo 7 Minute Workout pro rychlé a intenzivní tréninky. Ať už si vyberete jakoukoli aplikaci, nejdůležitější je najít si takovou, která vám bude vyhovovat a pomůže vám dosáhnout vašich fitness cílů.

FitBit: Sledování aktivity a spánku

Fitbit je zavedená značka v oblasti nositelných zařízení pro sledování zdraví a fitness. Aplikace Fitbit, dostupná zdarma pro Android a iOS, je nedílnou součástí ekosystému Fitbit. I když nemáte zařízení Fitbit, aplikace nabízí působivou škálu funkcí pro sledování aktivity a spánku.

Pomocí aplikace Fitbit můžete sledovat své kroky, spálené kalorie, aktivní minuty a vzdálenost. Aplikace také dokáže zaznamenávat vaše trasy pomocí GPS vašeho telefonu. Pro sledování spánku aplikace Fitbit využívá senzory vašeho telefonu k analýze vašich pohybů a určení fází spánku. Získáte tak přehled o délce a kvalitě vašeho spánku.

Aplikace Fitbit se neomezuje pouze na sledování. Nabízí také personalizované tipy a výzvy, které vám pomohou dosáhnout vašich fitness cílů. Můžete se také připojit ke komunitě přátel a účastnit se soutěží, což vám dodá motivaci.

Ačkoliv existuje mnoho bezplatných aplikací pro sledování aktivity a spánku, Fitbit vyniká svou komplexní sadou funkcí, uživatelsky přívětivým rozhraním a integrací s širokou škálou zařízení a aplikací třetích stran.

Charity Miles: Cvičení s dobrým úmyslem

V záplavě fitness aplikací, které slibují zázraky, někdy zapomínáme, že pohyb může být prospěšný nejen pro nás, ale i pro druhé. A přesně o tom je aplikace Charity Miles. Představte si, že za každý kilometr, který nachodíte, naběháte nebo najezdíte na kole, věnuje korporátní sponzor peníze na charitu dle vašeho výběru. Zní to skvěle? Ono to tak skvělé doopravdy je!

Charity Miles spolupracuje s desítkami neziskových organizací, takže si vybere opravdu každý. Ať už vás láká podpora ochrany zvířat, boje proti hladu ve světě nebo třeba výzkumu rakoviny, stačí si jen vybrat organizaci, která je vašemu srdci nejbližší. Aplikace sleduje vaše sportovní aktivity pomocí GPS a na základě zdolané vzdálenosti vypočítá finanční dar.

A co je na tom nejlepší? Vy sami neplatíte ani korunu! Stačí si stáhnout aplikaci, vybrat si charitu a začít se hýbat. Charity Miles je skvělou motivací, jak spojit příjemné s užitečným. Uděláte něco pro své zdraví a zároveň pomůžete dobré věci.

Publikováno: 22. 06. 2024

Kategorie: aplikace

Autor: Petr Novak

Tagy: nejlepší aplikace na cvičení zdarma