Strážci Galaxie – Třetí úspěšné pokračování

Právě v tomto prostředí se pohybují Střážci Galaxie.

Strážci Galaxie připomínají takového vesmírného Indiana Jonese. Velkofilm, který poprvé spatřil světlo světa v roce 2014 a ohromil diváky daným žánrem, příběhem a zpracováním. Dalo se tedy čekat, že v následujících letech přijde pokračování.

  • Volume 2 v roce 2017
  • Volume 3 v roce 2023

Třetí vydání se opět nese v akčním žánru. Dobrodružství a sci-fi tematika zde hrají klíčovou roli stejně, jako samotná zápletka a pokračování vesmírného příběhu.

Čím Strážci Galaxie opět překvapí?

Vesmírní ztroskotanci Vás ani tentokrát nenechají chladnými. Kdovíkde je sice příjemné místo pro zabydlení, nebude to však na dlouho. To by přece nebyla pořádná akce, pokud by se něco nepokazilo. Důkazem toho je Rocketova minulost. Bouřlivé ozvěny mladí ho nyní dohání. Je tedy nejvyšší čas, pomoci příteli a zachránit mu život. Do toho je tu Peter Quill a ztráta Gamony, která mu jednoduše nedá spát. Co myslíte, jak tato zápletka ve výsledku skončí?

Poznejte detaily slavného filmu

Strážci Galaxie: Volume 3 vznikly pod taktovkou režiséra Jamese Gunna. Studio Marvel Cinematic Universe opět navázalo na šňůru úspěšných filmů z jeho dílny. V tomto případě je to 32. velkofilm. Díky hvězdnému obsazení se máte na co těšit. Další podrobnosti vyčtete z níže uvedených otázek a odpovědí.

Kdo ztvárňuje hlavní roli Petera Quilla?

Není to nikdo jiný než Chris Pratt předvádějící vynikající herecký výkon.

Kdo hraje Gamoru a Draxe?

Gamoru ztvárňuje herečka Zoe Saldana a Draxe Dave Bautista.

Kdy proběhla premiéra filmu Strážci Galaxie: Volume3?

V České republice byla premiéra 4. května 2023. Ve Spojených státech amerických byla premiéra filmu o den déle.

Kdo další hraje v tomto fantasy velkofilmu?

Je to kupříkladu Vin Diesel, Bradley Cooper, Karen Gillanová, Pom Klementieff, Sean Gunn a Elizabeth Debicki.

Jak je to s rozpočtem a tržbami tohoto filmu?

Rozpočet třetího pokračování Strážců Galaxie se vyšplhal na 250 milionů amerických dolarů. Tržby byly následně mnohonásobné. Rovnají se hodnotě kolem 780 milionů amerických dolarů.

Napsat komentář

Exit mobile version