Ariana Grande si Vás podmaní svým zpěvem

Ariana Grande na obrázku pověšeném na zdi.

Ariana Grande je v současnosti stejně známá a úspěšná, jako například Taylor Swift. Zpěvačka, která oslovuje své posluchače jedinečným hlasem, ale i svou krásou. Její kariéra na rozdíl od mnohých jiných zpěváků začínala u filmu. Velmi záhy se však přeformovala do podoby, jakou známe dnes.

  • Místo narození Boca Raton na Floridě
  • Datum narození 26. června 1993
  • Přezdívka Ari nebo Bellissima

Grande se kromě zpívání věnuje také skládání hudby. Její pomyslná kariera začala vzkvétat v roce 2011. Tehdy podepsala smlouvu s vydavatelstvím Republic Records.

Úspěch napříč všemi platformami

Zpěvačka Ariana Grande patří právoplatně k úspěšným interpretům současné době. Dlouhodobě totiž válcuje žebříčky nejrůznějších streamovacích služeb. Už v roce 2020 se stala nejstreamovanější zpěvačkou roku. Desítky milionů sledujících jsou toho jasným důkazem. Tento úspěch se týká jak platformy Apple Music, tak Spotify. Výjimkou není ani YouTube.

Ariana Grande v otázkách a odpovědích

Pojďte s námi blíže poznat život a pěvecké úspěchy této krásné zpěvačky. Zmínka by měla padnout například o tom, že díky svému talentu a popularitě se v roce 2021 stala jednou z porotkyň pěvecké soutěže The Voice. Další věci vyčtete z níže uvedených otázek a odpovědí.

Jakými hudebními alby se pyšní Ariana Grande?

Vše začalo albem Yours Truly v roce 2013. Následovala alba My Everything, Dangerous Woman, Sweetener, Thank u, next a Positions.

Jaké filmové role tato zpěvačka ztvárnila?

Je to například film Snížek, bílý kožíšek, Hurá na fotbal, Zoolander No. 2 a Don´t Look Up.

Je Ariana Grande spojena také s divadlem?

Ano, tato všestranná umělkyně se pojí se třemi divadelními hrami – 13, Cuba Libre a A Snow White Christmas.

Vytvořila Grande nějaká EP?

Ano, v roce 2013 to bylo Christmas Kisses a v roce 2015 Christmas & Chill.

Jaké singly slavné zpěvačky stojí za zmínku?

Je to například píseň Put Your Hearts Up, Dangerous Woman, Stuck With You, Break Up With Your Girlfriend, I´m Bored a No Tears Left To Cry.

Napsat komentář

Exit mobile version